Ankara Şehir Hastanesi
Ankara Şehir Hastanesi

Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Doktorları 2022

Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Doktorları 2022

Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Polikliniği Hakkında Bilgi

Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Kliniği, Ankara Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği ve Ankara Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniklerinin, Prof. Dr. Erol Göka koordinatörlüğünde Ankara Şehir Hastanesine taşınması ile 2019 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

Kliniğin idari eğitim sorumlusu Prof. Dr. Erol Göka olup, eğitim kadrosunda, Prof. Dr. AliÇayköylü, Doç. Dr. İ. Tuncer Okay, Doç. Dr. Görkem Karakaş Uğurlu, Doç. Dr. Mustafa Uğurlu, Doç.Dr. Murat İlhan Atagün, Doç. Dr. Serdar Süleyman Can olmak üzere iki profesör, beş doçent doktor yer almaktadır. Ayrıca kliniğimizde on bir uzman doktor, ve psikiyatri uzmanlık eğitimi alan asistan doktorlar ile farklı branşlardan rotasyoner asistan doktorlar ile klinik psikologlar görev yapmaktadır. Bölümde yatan hastaların tedavi edildiği servis bölümü ve ayaktan hizmet veren poliklinik bölümü olmak üzere iki birim bulunmaktadır.

Yataklı servisimiz 45 yatak kapasitesi ile, Genel Hastane 2. Katta hizmet vermektedir. Poliklinik birimimiz ise Genel Hastane B2. Katta 11 poliklinik odası ile hizmet vermektedir. Yataklı servisimizde, gerekli durumlarda genel anestezi altında Elektrokonvülsif Terapi (EKT) uygulaması yapılabilmektedir. Psikiyatri Kliniğimiz, Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Panik Bozukluk, Özgül Fobiler, Sosyal Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Dürtü Kontrol Bozukluğu, Şizofreni ve diğer Psikotik Bozukluklar, Duygudurum Bozuklukları, Yeme Bozuklukları, Akut Stres Reaksiyonu, Patolojik Yas Reaksiyonu, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Davranış Bozukluğu vb. bir çok klinik durum ve hastalıkla ilgili tanı ve tedavi hizmeti vermektedir.Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Doktorları 2022

Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Doktorları 2022

Prof. Dr.
Erol Göka (İdari ve Eğitim Sorumlusu)

Prof. Dr.
İhsan Tuncer Okay

Doç. Dr.
Görkem Karakaş Uğurlu

Doç. Dr.
Mustafa Uğurlu

Doç. Dr.
Serdar Süleyman Can

Doç. Dr.
Rabia Nazik Yüksel

Uzm. Dr.
Gökçen Turan

Uzm. Dr.
Kazım Cihan Can

Uzm. Dr.
Serap Aydın

Uzm. Dr.
Nalan Kara

Uzm. Dr.
Mehmet Burak Erdaş

Uzm. Dr.
Hasan Kaya

Uzm. Dr.
Aybeniz Civan Kahve

Uzm. Dr.
Mehmet Alper Çınar

Uzm. Dr.
Bengisu Çatlı

Uzm. Dr.
Ceyda Oktay Yanık

Uzm. Dr.
Şahin Gürkan

Uzm. Dr.
Telli Kıraç Kuru

Uzm. Dr.
Şükrü Alperen Korkmaz

Müracaat Şekli:

Polikliniklerimiz, Merkezi Hasta Randevu Sistemi (MHRS) üzerinden randevulu ve bireysel başvurular doğrultusunda randevusuz hasta kabul etmektedir. MHRS randevuları için Alo 182 hattından yardım alabilirsiniz.

Randevusuz başvurularda poliklinik sekreterliğimize başvurma sırası doğrultusunda hasta kabul edilmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Psikiyatri Polikliniği Adres & İletişim Bilgileri

Adres: Ankara Şehir Hastanesi Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Bilkent/Çankaya/ANKARA
Telefon: 0 312 552 60 00
E-Posta:[email protected]

Adres ve Dahili Numaralar:

Genel Hastane MH1 B2 Psikiyatri Polikliniği Dahili No: 122101-112-118 Genel Hastane MH1 A2 Psikiyatri Servisi Dahili No: 102150-160 Genel Hastane MH1 B2 Psikiyatri Servisi Dahili No: 102299-240

Bir önceki yazımız olan Ankara Şehir Hastanesi Cildiye Doktorları 2022 başlıklı makalemizde Ankara Şehir Hastanesi, Ankara Şehir Hastanesi Cildiye Doktorları 2022 ve Ankara Şehir Hastanesi Cildiye Polikliniği Adres & İletişim Bilgileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir